Захист честі та гідності при необґрунтованих підозрах та звинуваченнях

+38 (068) 444 81 33

Для будь-якої людини, публічної чи не публічної, важлива бездоганна репутація, яка допомагає йти вгору по кар’єрних  східцях та вести успішну діяльність. Та репутація важлива не лише для кар’єри. Честь та гідність найкрасномовніше свідчать про високі моральні цінності людини, характеризує її в очах оточуючих як надійну та достойну особистість. 

У наш час, коли ЗМІ стало неосяжним, будь-яка інформація розповсюджується по різних джерелах із неймовірною швидкістю. І дуже прикро, коли така інформація неправдива, викривлена чи взагалі є абсолютним наклепом. Людина, яка стала жертвою розповсюдження про неї неправдивих чуток, переживає надзвичайний психологічний стрес. 

 Найпопулярніший метод для підтвердження своєї невинності – проходження тесту на детекторі брехні, який допоможе розвінчати будь-яку неправдиву інформацію про Вас. 

 Якщо Ви стали жертвою наклепу, обвинувачень, пліток – для захисту своїх честі та гідності звертайтесь до спеціалістів у бюро розслідувань.

 

Як бюро розслідувань може допомогти захистити честь та гідність

Проходження тестування на детекторі брехні (поліграфі) дозволить: 

  • спростувати усі підозри, що пали на Вас; 
  • підтвердити свою правоту та невинність; 
  • отримати офіційний документ, який буде вагомим (а іноді і єдиним)аргументом на Вашу користь у випадку судових засідань; 
  • захистити свою честь, гідність та репутацію. 

Перевірка на поліграфі дозволяє з високою точністю підтвердити правдивість відповідей, так як це обладнання, що завдяки точним вимірам психофізичних показників дає змогу отримати точну інформацію.Також можуть знадобитись послуги детектива, який допоможе з’ясувати першоджерело брехливих пліток, та адвоката для захисту інтересів у суді.

 

Вартість послуги перевірки на детекторі брехні

Честь та гідність людини – неоціненний скарб, який свідчить про неї  як особистість. Їх, звісно, за гроші не купити, та завжди можна відстояти.Вартість перевірки на поліграфі залежить від важкості ситуації, тому у кожному випадку вона розраховується індивідуально. Така перевірка – необхідність  для відновлення репутації.Для консультації по усіх питаннях звертайтесь за контактним телефоном у будь-який час, і ми неодмінно допоможемо вирішити Вашу проблему!

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.