Заходи по захисту інформації

+38 (068) 444 81 33

Питання інформаційної безпеки підприємства гостро постало із розвитком комп’ютерних технологій – разом із ними значно зросла і злочинність у цій сфері. 

Людина, до рук якої потрапила важлива та конфіденційна інформація фірми, може зробити із підприємством що завгодно. Недарма існує вислів: «хто володіє інформацією, той володіє світом!», адже якщо нею володіють конкуренти Вашого підприємства, то вони можуть серйозно нашкодити діяльності товариства та, навіть, вибити із конкуренції. 

Часто причиною витоку інформації є завербовані конкурентами працівники, та не лише вони. Погано налагоджені заходи захисту інформації можуть спричинити її викрадення шляхом вторгнення у мережу. Для запобігання цьому на фірмах організовують служби безпеки, які не завжди можуть організувати надійні заходи захисту інформації. 

Для організації надійних засобів захисту варто звернутись до послуг приватного детектива, який перевірить як працівників, так і саму систему інформаційної безпеки підприємства та допоможе організувати надійний захист.

 

Описание изображения
Описание изображения

Інформаційна безпека підприємства  

Недосконалість правового забезпечення у цій сфері не завжди може захистити від пошкодження чи втрати даних. Виділяють наступні загрози безпеки інформації: 

  • витік; 
  • розголошення; 
  • знищення; 
  • модифікація; 
  • несанкціонований доступ; 
  • блокування. 

Серед засобів захисту інформації виділяють наступні види: 

  • технічний –  дозволяє попередити блокування, витік по технічним каналам,  обмеження доступу до носія; 
  • інженерний – попередження руйнування носія даних внаслідок навмисних чи ненавмисних дій; 
  • криптографічний –  попереджує доступ за допомогою математичних перетворень; 
  • організаційний – попереджує доступ сторонніх осіб. 

Для надійного захисту варто використовувати усі засоби комплексно.  Приватний детектив, провівши аналіз слабких ланок інформаційної безпеки підприємства, допоможе налаштувати систему захисту даних та попередити зловмисні дії та крадіжки.

Вартість послуги захисту інформації

Вартість послуг приватного детектива розраховується індивідуально по кожному розслідуванню – вона залежить від об’єму роботи та її складності. Також у окремих випадках може знадобитись допомога приватного адвоката чи поліграфолога, які допоможуть довести справу до покарання винних. 

Для запису на консультацію чи отримання більш детальної інформації – звертайтесь за контактним номером у буд-який зручний час, і ми неодмінно допоможемо Вам захистити інформацію підприємства!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.