Встановлення або спростування факту подружньої зради

+38 (068) 444 81 33

Подружні зради наносять нищівного удару взаємостосункам подружжя, а постійні підозри у невірності отруюють життя та підривають здоров’я. Та не завжди такі підозри є виправданими: інколи наш розум домальовує картинку, опинитися у якій ми так боїмось. 

Навіть якщо здається, що поведінка партнера дивна і багато фактів свідчать про подружню зраду, Ви можете помилятися. Адже трапляються збіги обставин, у яких можна знайти підтвердження своїх підозр. 

 Для отримання правдивих відповідей на свої запитання, Ви можете запропонувати своєму партнеру пройти перевірку на детекторі брехні на факт сімейної зради. Та не завжди цей метод доцільний – кохана людина може образитись і відмовитись проходити тестування. 

Щоб не обвинувачувати партнера дарма, влаштуйте перевірку з допомогою приватного детектива, який зуміє підтвердити або спростувати факт подружньої невірності. У таких делікатних справах спеціаліст делікатно з’ясує усі факти, а людина, яку перевіряють, ніколи не здогадається про це.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається перевірка коханої людини  

Детектив здійснює перевірку на вірність за різними напрямками: 

  • місцезнаходження та діяльність у відрядженнях; 
  • характер спілкування із різними людьми. 

За потреби, підсилається таємний агент – особа приємної зовнішності та протилежної статі, яка намагається звабити партнера. Поведінка людини у такій ситуації дає змогу зрозуміти істинні цінності людини. 

Перевірка за різними критеріями дасть змогу об’єктивно оцінити вірність партнера та його відношення до Вас. 

Вартість послуги перевірки на сімейну зраду

Сімейна тематика потребує надзвичайно делікатного та тонкого підходу. Наші детективи проявляють максимум тактовності у розслідуванні таких справ. 

Вартість послуги розраховується індивідуально по кожній справі, адже вони відрізняються за важкістю, доступністю інформації та обсягу роботи. Та будьте певні, що спеціалісти допоможуть розвіяти чи підтвердити усі сумніви. 

Для замовлення послуги чи отримання більш детальної інформації, звертайтесь за контактним номером у будь-який зручний час.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.