Виявлення розкрадань

+38 (068) 444 81 33

Нерідко у власників фірм чи управлінців трапляються ситуації, коли дохід, який мав би зростати, навпаки, тане. Періодично трапляються нестачі коштів чи злиття конфіденційної інформації і важко зрозуміти, у чому справа та хто за цим стоїть.Підозра падає на працівників, колег, конкурентів та партнерів по бізнесу. Але як кажуть, «не пійманий – не злодій».

Періодичні розкрадання коштів можуть стати серйозною загрозою Вашому бізнесу – він наче зупиняється у розвитку і перестає приносити очікуваний дохід. Такі ситуації надзвичайно неприємні, адже крадуть фактично із Вашої кишені.

У таких справах правоохоронні органи не поспішають заводити справу, посилаючись лише на підозри власника бізнесу та відсутність вагомих фактів злочину, а також незначні розміри пропаж для визнання факту крадіжки.

Коли Вас не покидають думки, що здійснюється поступове розкрадання майна чи коштів фірми, на допомогу прийде приватне бюро розслідувань. Приватний детектив допоможе розкрити злочин та знайти винного, а адвокат допоможе відстояти інтереси. 

Як працює бюро у розслідуванні розкрадань коштів

Бюро розслідувань чинить свою діяльність у рамках законів. Ми маємо багато зв’язків із правоохоронними органами, що допомагає розслідуванням. Наявність великого досвіду, передових сучасних пристроїв та технологій дозволяє розслідувати найважчі справи з легкістю і бути  далеко попереду від правоохоронців.Найголовніше кредо нашого бюро розслідувань – конфіденційність інформації, тому можна не перейматись з приводу, що колеги дізнаються про Ваші підозри та розслідування.Бюро розслідувань може допомогти таким чином: 

Процес розслідування відбуватиметься у декілька етапів: спершу детектив збере усю потрібну інформацію та встановить факт злочину, а згодом приступить до пошуку винного та з’ясує усі деталі розкрадань на підприємстві.

Вартість послуги виявлення розкрадань

До кожної справи наші детективи знаходять індивідуальний підхід, тому що розуміють делікатність таких питань та Вашу моральну пригніченість.Вартість послуг розраховується окремо по кожній справі: враховується її заплутаність, наявна інформація та інформація, яку слід зібрати. Та можна не перейматись у марній витраті часу та грошей – ми працюємо на результат, від якого залежить винагорода. Це гарантує високу вмотивованість у якісній роботі та швидкому вирішенні питання. Ви можете зв’язатись з нами у будь-який час доби та отримати якісну консультацію, або ж задати питання через форму на сайті. Ми завжди готові допомогти розкрити найзаплутаніший злочин!

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.