Сімейна проблематика

+38 (068) 444 81 33

Сімейна проблематика – надзвичайно делікатна сфера справ, адже тут вплутані не лише певні дії, а й взаємостосунки і почуття близьких людей. Такі справи потребують надзвичайно тонкого підходу для їх вирішення. 

Найбільше звернень, які відносяться до сімейної проблематики, виникають внаслідок сімейного насилля та сварок. І у таких випадках постраждалій стороні дуже важко звернутись по допомогу, тому що нападником є рідна людина. 

Якщо Вам довгий час доводиться терпіти насилля, знущання, виникають підозри у брехні, Ви не розумієте, куди зникають гроші – варто звернутись по допомогу спеціалістів, які допоможуть пролити світло на поведінку Вашого партнера.

 

Як бюро розслідувань може допомогти у вирішенні сімейних конфліктів

Передовсім, сімейні конфлікти базуються на недовірі до партнера. Не варто отруювати довгі роки своє життя різноманітними підозрами чи побоюваннями – попросіть близьку людину пройти перевірку на детекторі брехні. Так Ви зрозумієте причину дивної поведінки партнера та можете дізнатись багато нового: 

Якщо ж ця людина відмовляється проходити тестування, то варто скористатись послугами кваліфікованого детектива, який знайде будь-яку невідому для Вас інформацію та допоможе об’єктивно зрозуміти ситуацію. 

У випадках, коли доводиться терпіти сімейне насилля, не можна зволікати – людина не зміниться і не змінить свого відношення до Вас. Тому захистіть себе, дітей та близьких від нападника – зверніться по юридичну допомогу досвідченого адвоката.

Вартість послуги вирішення сімейних конфліктів

В залежності від обставин справи, вартість послуг може різнитись, адже кожна справа для нас – особлива. 

Для отримання детальнішої консультації чи замовлення послуг, звертайтесь за нашим контактним номером у будь-який час доби. Ми неодмінно допоможемо у вирішення будь-яких проблем!

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.