Розслідування крадіжок


У багатьох підприємців чи управлінців нерідко трапляються ситуації, коли відбувається крадіжка майна фірми. Це можуть бути як гроші, цінні папери, автомобілі, важливі документи, обладнання чи техніка на підприємстві, так і інтелектуальна власність. У будь-якому випадку, втрата власного майна – велика прикрість.

Крадіжки на підприємстві, в залежності від розміру і цінності, можуть призвести до краху Вашого бізнесу, втрати репутації та партнерів.  Можна мати підозрюваних у вчиненому злочині, так і навіть не здогадуватись, хто міг так вчинити. Варто не покладатись на свої сили і здогадки та вчасно звертатись по допомогу.

Правоохоронні органи не завжди справляються з розслідуванням таких справ – велика завантаженість та низька оплата праці не надто мотивують розкриття крадіжок. Відчуття безсилля та втрата надії на викриття крадіжки лише погіршує справу, адже доводиться витрачати багато сил та засобів. У таких ситуаціях на допомогу завжди прийдуть приватні бюро розслідувань.

Як працює бюро розслідувань у розкритті крадіжок майна

Бюро розслідувань здійснює свою робот у рамках законодавства та може співпрацювати з правоохоронними органами. Маючи великий детективний досвід та технічні можливості, бюро успішно розкриває найзаплутаніші розслідування крадіжок.Найголовніше кредо нашого бюро розслідувань – конфіденційність інформації, тому можна не перейматись з приводу, що хтось дізнається про звернення до нас та результати роботи.Слідчий процес відбувається у два етапи: 

  1. попереднє слідство; 
  2. розслідування. 

На першому етапі встановлюється сам факт злочину, його важкість та збір інформації щодо справи. Під час самого розслідування встановлюються усі деталі злочину та особа, що вкоїла крадіжку. Проте слід пам’ятати, що до вироку суду вона вважається невинною (презумпція невинності).А подальшому етапі Вам знадобляться послуги приватного адвоката, який представлятиме Ваші інтереси у суді.Нерідко власники бізнесу можуть бути упевненими у вкоєнні крадіжки певною особою. У таких випадках до Ви можете запропонувати людині для підтвердження своєї невинності  пройти  тест на детекторі брехні (поліграфі), а  професійний поліграфолог допоможе підтвердити Вашу правоту, або ж спростувати обвинувачення.

Вартість послуги розкриття крадіжки

Враховуючи делікатність кожної такої справи, приватні детективи знаходять до них індивідуальний підхід. Вартість послуг розраховується теж індивідуально: враховується заплутаність справи, її важкість, доступна інформація. Зате можете бути завжди впевненими у якості роботи – оплата здійснюється за якісний результат. За таких умов приватні детективи вмотивовані у якісному та швидкому розслідуванні справ. 

Для того, щоб дізнатись більше подробиць та записатись на консультацію, зв’яжіться за нашим контактним телефоном у будь-який зручний час, і ми неодмінно допоможемо у розкритті найзаплутаніших справ!

 

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.