Пропажа цінностей з дому

+38 (068) 444 81 33

Пропажу цінностей з дому не завжди можна одразу помітити, так як можуть поступово зникати дрібні речі, наприклад, ювелірні прикраси. Спочатку Ви вважаєте, що просто не пам’ятаєте де поклали цінності і вірите, що невдовзі вони знайдуться. Та з часом зниклих речей все більше і більше. 

Якщо ж Ви живете лише удвох із своєю половинкою, то звичайно, що головна підозра падає на неї. Та не завжди на поставлене прямо запитання Ви почуєте правдиву відповідь. Скоріш за все, на обвинувачення образяться та повернуть ситуацію у інший бік. 

Якщо ж пропажа цінностей не припиняється, як і турбота про близьких не покидає, зверніться по допомогу до спеціалістів. Часто трапляється, що винний у зникненнях потрапив у скрутне становище і не зізнається у цьому – допоможіть йому!

 

 

 

Як бюро розслідувань може допомогти у розслідуванні крадіжок речей з дому

Якщо Ви впевнені, хто винен у крадіжці речей з дому, Ви можете запропонувати цій людині пройти перевірку на детекторі брехні щоб виправдати себе. У випадку відмови, звертайтесь по допомогу до приватного детектива. Він допоможе: 

  • підтвердити підозри щодо близької людини чи виправдати її;
  • зафіксувати крадіжку речей з дому та знайти винного; 
  • з’ясувати куди зникають речі; 
  • знайти зниклі цінності. 

Найчастіше крадіжки речей з дому виникають внаслідок проблем на роботі чи інших проблем Вашої половинки, внаслідок поганих звичок – таких як захоплення азартними іграми чи наркоманія. Окрім послуг детектива та поліграфолога, можуть знадобитись консультації адвоката для захисту майна та інтересів.

 

Вартість послуг бюро розслідувань

Вартість послуг бюро розслідувань коливається в залежності від заплутаності справи та обсягу робіт, які потрібно провести. Ви можете зателефонувати до нас за контактним номером у будь-який час та отримати детальнішу інформацію. Ми розплутаємо будь-яку справу!

 

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.