Поліграф, адвокат та приватний детектив в Ужгороді

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива в Ужгороді

Приватний детектив надає послуги за різноманітними напрямками. Це може бути як допомога у розслідуванні злочинів, так і у сімейній проблематиці: перевірка коханої людини на вірність, перевірка на схильність до наркотиків та інших поганих звичок, допомога у контролі проблемних підлітків, пошук рідних та багато інших. 

Приватний слідчий береться за розслідування таких справ, у яких правоохоронці не можуть допомогти. Великий досвід, володіння сучасними методиками розслідувань та технічна забезпеченість дозволяють детективу провести ефективне слідство та знайти будь-яку інформацію. 

Відтепер жителі міста Ужгород можуть скористатись послугами досвідченого детектива. Для цього достатньо зателефонувати за контактним номером у зручний час.

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі в Ужгороді

Поліграф, або детектор брехні, - це високотехнологічний прилад, який аналізує психофізіологічні зміни людини під час перевірки і дозволяє оцінити правдивість її відповідей. Запитання задаються спеціалістом за спеціальною схемою – в залежності від потреби перевірки. Після тестування на поліграфі можна отримати офіційний документ з результатами, який можна використовувати у судових процесах. 

Перевірка на детекторі брехні – це легкий та швидкий спосіб підтвердити чи спростувати інформацію. Вона може використовуватись для абсолютно різних цілей: 

  • підтвердження невинності у злочині; 
  • перевірка вірності партнера; 
  • перевірка персоналу; 
  • захист честі та гідності та багатьох інших. 

 

Відтепер бюро розслідувань «Поліграф» надає свої послуги в Ужгороді, де Ви можете замовити тестування на поліграфі. Для цього достатньо зателефонувати за контактним номером у зручний час.

Послуги адвоката в Ужгороді

Адвокат бюро розслідувань «Поліграф» надає повний спектр юридичних консультацій. Тісна співпраця із детективом та полі графологом допомагає йому максимально швидко зібрати потрібну інформацію для захисту інтересів клієнта. 

Жителі міста Ужгород можуть замовити консультацію досвідченого адвоката у зручний час, зателефонувавши за вказаним номером. 

Бюро розслідувань «Поліграф» захистить та допоможе мешканцям Ужгорода!

 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.