Поліграф, адвокат та приватний детектив у Івано-Франківську

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива в Івано-Франківську

Приватний детектив проводить розслідування за різними напрямками: злочини, перевірка вірності партнера, розшук зниклих людей, пошук родичів, виявлення роботи на конкурентів та ін.. Великий досвід у таких справах, технічна забезпеченість та володіння сучасними методиками дозволяють блискавично та ефективно розкривати будь-які справи. 

Допомога приватного детектива потрібна у ситуаціях, коли правоохоронці відмовляються допомагати або призупиняють розслідування. Приватний слідчий зацікавлений допомогти кожному своєму клієнту. 

Відтепер бюро розслідувань «Поліграф» допомагає жителям Івано-Франківська, які можуть звернутись до детектива за контактним номером у будь-який зручний час.

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі в Івано-Франківську

Детектор брехні, або поліграф, - прилад, що дозволяє оцінити правдивість відповідей людини, яка проходить перевірку. Це відбувається завдяки фіксуванню психофізіологічних змін на поставлені запитання. Опісля перевірки видається офіційний документ із результатами перевірки. 

Тестування на детекторі брехні – це швидкий спосіб зясувати інформацію, підтвердити або спростувати її. Сьогодні таку перевірку використовують у різних ситуаціях:

 • перевірка на факт подружньої зради; 
 • перевірка персоналу; 
 • перевірка біографії; 
 • схильність до поганих звичок; 
 • контроль «важких» підлітків та ін.. 

 

Замовити перевірку на поліграфі у Івано-Франківську можна у приватному бюро розслідувань «Поліграф». Для цього достатньо зв’язатись із нами за контактним номером (цілодобово).

Послуги адвоката в Івано-Франківську

Досвідчений адвокат надає усі види юридичних послуг. Тісна співпраця із детективом та поліграфологом дозволяє йому швидко отримати потрібну інформацію для захисту клієнта. 

Серед основних послуг адвоката: 

 • консультування бізнесу; 
 • сімейне консультування; 
 • допомога в оскарженні запобіжних заходів; 
 • захист в рамках кримінального провадження; 
 • підготовка заяв, скарг клопотань та зауважень; 
 • оскарження судових рішень та вироків та ін.. 

 

Для запису на консультацію у Івано-Франківську – телефонуйте за номером на сторінці у зручний час.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.