Поліграф, адвокат та приватний детектив у Вінниці

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Вінниці

Приватний детектив завжди допоможе знайти вихід із складних ситуацій, навіть тоді, коли правоохоронні органи не беруться за справу. 

Володіючи чималим досвідом у розслідуванні злочинів чи у пошуку потрібної інформації, а також співпрацюючи із спеціалістами інших галузей, детектив з легкістю знайде відповіді навіть на найскладніші запитання. 

Звернутись до приватного детектива варто у багатьох ситуаціях:

 

Відтепер і жителі Вінниці можуть скористатись допомогою фахівця. Для цього достатньо зателефонувати за контактним номером у зручний час (цілодобово).

 

 

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Вінниці

Перевірка на поліграфі допоможе усім, хто прагне знайти правду за будь-яких обставин. Такими обставинами можуть бути підозра у брехні партнера, у нечесності працівника, чи для захисту своєї репутації від наклепів та оббріхувань.Також тестування на детекторі брехні допоможе і тим, кого безпідставно звинувачують у вкоєнні злочину. 

Після перевірки на поліграфі видається офіційний документ, який можна задіяти як доказ у суді чи під час слідства. 

Замовити перевірку на детекторі брехні у Вінниці можна зателефонувавши за контактним номером у бюро розслідувань «Поліграф».

 

 

Послуги адвоката у Вінниці 

Послуги адвоката можуть знадобитись за будь-яких обставин: 

  • вирішенні спорів будь-якого характеру у суді; 
  • розділі майна; 
  • оскарження запобіжних заходів; 
  • укладанні бізес-договорів тощо. 

 

Адвокат завжди допоможе захистити Ваші інтереси чи відстояти права. Мешканці Вінниці мають змогу скористатись послугами фахового адвоката, який завжди допоможе захистити інтереси. Для цього достатньо зателефонувати за контактним номером у будь-який зручний час.

 

 

 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.