Поліграф, адвокат та приватний детектив у Тернополі 

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Тернополі 

Приватний детектив розв’язує навіть такі заплутані справи, де правоохоронці лише розводять руками. Це не дивно – адже досвід у розслідуваннях за різними напрямками, технічна забезпеченість та володіння сучасними методиками дозволяють розкрити справу будь-якої складності. 

Послуги детектива корисні як у комплексі із слідством правоохоронців, так і для особистих цілей, за які державні служби навряд візьмуться. Так приватний слідчий допоможе у різноманітних ситуаціях: пошук зниклих людей, у встановленні родинних зв’язків, розкритті різноманітних злочинів, зборі доказів та пошуку свідків, контролі проблемних підлітків та багатьох інших. 

Відтепер кваліфіковані послуги приватного детектива доступні у Тернополі. Для цього мешканцям міста достатньо зателефонувати за контактним номером у будь-який час доби. 

Бюро розслідувань "Поліграф" стоїть на захисті тернопільчан!

 

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Тернополі

Поліграф, або детектор брехні, є різновидом психофізіологічної апаратури. За допомогою аналізу психофізіологічних змін людини на поставлені запитання, які задаються по спеціальній схемі, він дає змогу судити про правдивість відповідей. 

Детектор брехні широко застосовується як у розслідуваннях, так і звичайними людьми для з’ясування правди, адже це швидкий та надійний спосіб дізнатись інформацію. 

Після проходження перевірки видається документ результатів, який може застосовуватись у судових процесах як доказ. Це допомагає багатьом людям захистити свої інтереси. 

Відтепер скористатись послугами детектора брехні можна і у Тернополі. Для цього достатньо зателефонувати за нашим контактним номером у зручний час. 

Перевірте інформацію, у якій сумніваєтесь – правда того варта!

Послуги адвоката у Тернополі

Кваліфікований юрист надає повний спектр юридичних послуг та співпрацює із детективом та поліграфологом, що дає змогу комплексно захистити свої інтереси. 

Послуги адвоката включають допомогу:  

  • у кримінальних процесах; 
  • у консультуванні бізнесу; 
  • у формуванні доказової бази; 
  • у  підготовці та підтриманні клопотань; 
  • у оскарженні запобіжних заходів та ін.. 

 

Велика перевага адвоката бюро розслідувань «Поліграф» - це співпраця із детективом та поліграфологом. Це дає можливість швидко та якісно отримувати потрібну інформацію та докази.Для замовлення послуг чи консультації у міті Тернопіль, зв’яжіться з нами за контактним номером у зручний час. 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.