Поліграф, адвокат та приватний детектив у Рівному

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Рівному

Приватний детектив стоїть на захисті інтересів клієнтів навіть у таких справах, в яких правоохоронці призупиняють розслідування чи відмовляються допомогти. 

Приватний слідчий розслідує справи різного напрямку: 

 • злочини; 
 • сімейна проблематика; 
 • збір інформації та пошук доказів; 
 • пошук свідків; 
 • пошук зниклих людей; 
 • встановлення родинних зв’язків, батьківства та ін.. 

 

Великий досвід у справах різного характеру, забезпеченість потрібними технічними засобами та володіння сучасними методиками розслідувань дають змогу швидко та ефективно розкривати справи. 

Відтепер бюро розслідувань «Поліграф» допомагає жителям міста Рівне. Для замовлення послуг приватного детектива достатньо зв’язатись із нами за контактним номером у зручний час.

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Рівному

Детектор брехні, або поліграф, - це швидкий та надійний спосіб підтвердити або спростувати будь-яку інформацію. Перевірка відбувається з допомогою професійного поліграфолога, який задає питання по спеціально відібраній схемі та фіксує реакції на них з допомогою детектора брехні. 

Опісля тестування видається офіційний документ результатів, який можна застосовувати у судових засіданнях.З допомогою поліграфа можна перевірити будь-яку інформацію, наприклад, причетність до злочину, подружня зрада, схильність до вживання наркотиків, правдивість інформації про працівників та ін.. 

Відтепер перевірку на детекторі брехні можна замовити у місті Рівне, для чого слід зателефонувати нам у будь-який зручний час.

Послуги адвоката у Рівному

Адвокат приватного бюро розслідувань «Поліграф» надає повний спектр юридичних послуг, серед яких: 

 • сімейне консультування; 
 • консультування бізнесу; 
 • оскарження судових покарань та вироків; 
 • оформлення доказової бази; 
 • оформлення довідок, скарг та клопотань та ін.. 

 

Співпраця адвоката із детективом та поліграфологом допомагає швидко отримати потрібну інформацію для захисту клієнта. 

Відтепер наші послуги доступні жителям міста Рівне. Мешканці Рівного можуть отримати кваліфіковану допомогу, звернувшись до нас за контактним номером у зручний час.  

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.