Поліграф, адвокат та приватний детектив у Мукачево

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Мукачево

Сьогодні допомога детектива є доречною у багатьох ситуаціях. Там, де правоохоронці не беруться за розслідування чи неналежно його проводять, завжди допоможе приватний детектив. Його великий досвід, сучасні методики розслідувань та технічна забезпеченість дозволяють вирішувати будь-які проблеми. 

Окрім розслідування злочинів різного характеру, детектив допоможе перевірити домашній персонал, контролювати спосіб життя проблемних підлітків, розшукати зниклих людей чи майно, встановити родинні зв’язки чи знайти біологічних батьків та багато іншого. 

Відтепер послуги детектива доступні жителям Мукачево. Для зв’язку із детективом достатньо заповнити форму на сайті або ж зателефонувати за контактним номером у зручний час.

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Мукачево

Поліграф, або детектор брехні, дозволяє перевірити достовірність будь-якої інформації. Така перевірка може допомогти у різноманітних ситуаціях: 

 

У ході тестування поліграфолог задає потрібні запитання за спеціальною схемою, а поліграф фіксує психофізіологічні зміни людини, що дає змогу оцінити правдивість відповідей. 

Після проходження тестування на детекторі брехні Ви отримуєте офіційний документ із результатами, який можна використовувати у судових засіданнях. 

Замовити перевірку на детекторі брехні можна у приватному бюро розслідувань «Поліграф», яке відтепер допомагає мешканцям Мукачево. Для замовлення послуги чи запису на консультацію достатньо зателефонувати нам у зручний час.

Послуги адвоката у Мукачево

Адвокат бюро розслідувань «Поліграф» тісно співпрацює із детективом та поліграфологом, що дозволяє йому швидко отримувати потрібну інформацію для справи. Це допомагає захистити інтереси клієнта навіть у тих ситуаціях, які на перший погляд є безнадійними. 

Адвокат надає повний спектр юридичних послуг, серед яких: 

  • консультування бізнесу;
  • допомога у сімейних справах; 
  • формування доказової бази; 
  • досудове та судове ведення справи; 
  • допомога в оскарженні вироків та поданні апеляцій; 
  • збір необхідних довідок та виписок; 
  • підготовка та підтримання клопотань та ін.. 

 

Жителі міста Мукачево можуть скористатись послугами кваліфікованого адвокати, зв’язавшись із нами за допомогою форми на сайті або за контактним номером у будь-який зручний час.

 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.