Поліграф, адвокат та приватний детектив у Луцьку

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Луцьку 

Послуги приватного детектива надзвичайно затребувані на сьогоднішній день, адже він допоможе навіть у таких ситуаціях, коли правоохоронці розводять руками. 

Детектив працює за різноманітними напрямками – як розслідування кримінальних справ, так і допомога в особистих розслідуваннях. Найбільшим попитом користуються послуги: пошук  зниклих людей, збір доказів та інформації, виявлення розкрадань, розкриття різноманітних злочинів, розслідування подружніх зрад та ін.. 

І це далеко не весь перелік ситуацій, у яких Вам допоможе приватний детектив. Його досвід у багатьох справах різного напрямку, володіння сучасними технологіями та методиками розслідування, співпраця із різними фахівцями дають змогу провести ефективне розслідування та розв’язати навіть найзаплутаніші справи. 

Відтепер послуги приватного детектива доступні у місті Луцьк. Для запису на консультацію чи отримання більш детальної інформації, лучанам достатньо зателефонувати за контактним номером у зручний час.

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Луцьку

Поліграф, або детектор брехні, -  це психофізіологічна апаратура, яка дозволяє швидко та легко підтвердити або спростувати інформацію. У ході тестування на детекторі брехні людині задають запитання по певній схемі, а апарат фіксує психофізіологічні реакції, що дозволяє оцінити відповіді. Опісля тестування видається документ, який можна застосовувати у судових засіданнях. 

Тестування на детекторі брехні доречне у багатьох ситуаціях: перевірка коханої людини на вірність, допомога у підборі та перевірці персоналу, захисті репутації при необґрунтованих обвинуваченнях, проведенні експертиз. 

Відтепер приватне бюро розслідувань «Поліграф» надає свою допомогу жителям міста Луцьк. Лучани можуть замовити перевірку на поліграфі у будь-який час, для чого достатньо зателефонувати за контактним номером.

Послуги адвоката у Луцьку

Адвокат бюро розслідувань «Поліграф» надає повний комплекс юридичної допомоги. Серед його послуг: 

  • допомога у формуванні доказової бази; 
  • сімейне консультування; 
  • консультування бізнесу; 
  • підготовка та підтримання клопотань; 
  • оскарження запобіжних засобів та ін.. 

 

Велика перевага нашого адвоката полягає у тісній співпраці із детективом та поліграфологом, що дозволяє швидко зібрати та перевірити інформацію для клієнта, яка допоможе у справі. 

Жителі міста Луцьк можуть замовити послуги адвоката у зручний час, для чого потрібно зателефонувати за контактним номером.Бюро розслідувань «Поліграф» захистить та допоможе лучанам!

 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.