Поліграф, адвокат та приватний детектив у Калуші

+38 (068) 444 81 33

Послуги приватного детектива у Калуші

Розслідування приватного детектива допомагають знайти будь-яку приховану інформацію та пролити світло на обставини ситуації. Послуги детектива можуть знадобитись за будь-яких обставин, адже Ви ніколи не знаєте,коли потрапите у халепу. 

Приватні розслідування допоможуть перевірити людину на чесність, схильність до поганих звичок, знайти крадія та втрачене майно, розшукати зниклу людину, встановити родинні зв’язки, знайти винних у злочині тощо. Спеціаліст допоможе навіть там, де правоохоронні органи безсилі. 

Відтепер послугами приватного детектива можуть скористатись жителі Калуша. Звернутись по допомогу можна за контактним номером детектива у будь-який час доби.

 

 

 

Описание изображения
Описание изображения

Перевірка на поліграфі у Калуші

Поліграф допомагає дізнатись правду у сумнівних ситуаціях та тоді, коли Ви не впевнені у правдивості свідчень людини. 

Тестування на детекторі брехні допоможе: 

  • відстояти честь та гідність, коли Вас незаслужено звинувачують у злочині; 
  • довести правоту у суді; 
  • довести вірність чи перевірити її; 
  • перевірити чесність працівника тощо. 

 

Після проходження перевірки Ви отримаєте офіційний документ, який можна включити до доказів у ході розслідування чи на судових засіданнях. 

Жителі Калуша можуть скористатись допомогою детектора брехні, звернувшись до бюро розслідувань «Поліграф». Ми допоможемо встановити правду, якою б вона не була.

 

 

Послуги адвоката у Калуші

У багатьох життєвих ситуаціях допомога адвоката є надзвичайно важливою, адже часто лише він може допомогти встановити справедливість та захистити інтереси. 

Приватний адвокат допоможе у складних життєвих обставинах та сімейних конфліктах, у вирішенні різноманітних спорів, захистить на судових засіданнях, надасть фахові консультації для бізнесу тощо. 

Мешканці Калуша можуть отримати фахову допомогу адвоката за будь-яких обставин, для цього достатньо звернутись за контактним номером бюро розслідувань «Поліграф» у зручний час (цілодобово).

 

 

 

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.