Сприяння у позасудовому і досудовому примиренні сторін

+38 (068) 444 81 33

Час від часу люди стають жертвами різних небажаних конфліктів. Вони можуть бути сімейними, цивільними та іншими. Результати таких конфліктів можуть бути негативними для обох сторін, тому важливо вчасно досягнути примирення. 

Розвиток суперечок призводить до їх ескалації, судових позовів та вироків. Також затягнуті процеси потребують затрат від обох сторін, причому ці затрати часто необґрунтовані. Заради мирного вирішення питань варто скористатися допомогою особливих професіоналів. 

Вчасне примирення сторін дозволяє уникнути судових слухань та інших наслідків. Також воно дозволяє зекономити час та витрати і знайти найбільш ефективні шляхи вирішення суперечок для обох сторін.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як приватний детектив може допомогти у врегулюванні конфліктів  

Важливу роль грають докази, що дозволяють певними сторонам довести свою правоту. Тоді іншим залишається лише визнати свою неправоту та піти на поступки. Це дає змогу врегулювати конфлікти. 

Приватні детективи проводять такі роботи: 

  • пошук доказової бази та підготовка до її представлення у судах; 
  • збір свідчень та показів; 
  • перевірка осіб на детекторі брехні із гарантією точності показників; 
  • пошук обставин, які дозволяють зменшити обсяг покарань або взагалі їх уникнути; 
  • пошук юридичних способів досягнути найбільш вигідного для обох сторін рішення. 

Для цього працюють кваліфіковані юристи. Також вони застосовують сучасні технології, ресурси та набуті знання. Наші представники беруть участь у підготовці та подачі угоди про примирення.Із часом обидві сторони розуміють, що мирний шлях найбільш зручний для всіх. Наші спеціалісти дозволяють правильно оформити це із юридичної точки зору і зібрати докази та документи.

Вартість послуги примирення сторін

Оскільки спектр таких юридичних послуг широкий, для підрахунку їх ціни слід враховувати багато різних параметрів. Зверніться до нас, щоб дізнатись ціни для конкретних задач. Важливу роль грають тривалість виконання робіт і те, які послуги надаються.

Також наші представники розкажуть про усі аспекти примирення сторін, як цього досягнути і які методики ми використовуємо. Для цього потрібно максимально надати інформацію про справу, щоб наші спеціалісти знайшли шляхи вирішення та застосували їх із потрібним ефектом.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.