Пошук втрачених родинних зв’язків і біологічних батьків

+38 (068) 444 81 33

Доля нерідко розлучає навіть найрідніших людей. Війна, переїзд, складні життєві ситуації нерідко призводять до втрати родинних зв’язків. 

Часто дорослі, які в дитинстві були усиновленими чи жили у дитячому будинку, прагнуть знайти своїх біологічних батьків, щоб задати їм запитання. Та інколи знайти їх практично неможливо – інформації про них може бути обмаль.Для людини, яка є самотньою, пошуки родичів надзвичайно важлива справа, адже знайшовши їх, людина відчуває, що не одинока у цьому світі. 

Трапляються і ситуації, коли внаслідок важких життєвих обставин, політичних негараздів, складної долі губляться не лише біологічні батьки, а й брати, сестри, кузени, бабусі й дідусі і інші родичі. Знайти їх самотужки – завдання не з легких: Ви можете не лише не володіти інформацією про їх місцезнаходження, а й навіть не знати імен. 

У труднощах пошуку родичів допомогти може приватний детектив, який допоможе воз’єднатись родині.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як детектив допоможе встановити родинні відносини  

У випадках, коли Ви шукаєте біологічних батьків та здогадуєтесь, ким вони можуть бути, доцільно провести генетичну експертизу, яку допоможе організувати детектив. Вона дасть змогу підтвердити чи спростувати факт генетичної спорідненості та батьківства.Якщо ж Ви не володієте жодною інформацією про батьків чи прагнете встановити родинні зв’язки з далекими родичами, то спеціаліст допоможе: 

  • отримати довідки та виписки з архівів, які допоможуть накреслити схему «родинного дерева»; 
  • знайти інформацію про зниклих людей
  • відшукати місцезнаходження родичів та знайти їхні контактні дані; 
  • встановити контакти з рідними;довести факт родинних відносин. 

Не баріться із пошуком близьких – час не стоїть на місці та вносить все більше корективів.

Вартість послуги пошуку рідних

Кожна справа пошуку рідних має свої особливості, виходячи від кількості людей, яких потрібно знайти, давності втрати зв’язків, наявної інформації про людину. Тому вартість розраховується окремо по кожній ситуації. 

 Для замовлення послуги заповніть форму на сайті або зателефонуйте за нашим контактним номером у будь-який зручний час. Ми неодмінно знайдемо Ваших близьких!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.