Пошук свідків і збір доказів

+38 (068) 444 81 33

Часто трапляються випадки, коли довести свою правоту у справі надзвичайно складно. Ви можете бути як постраждалим від злочину, так і обвинувачуваним. 

У суді враховують усі нюанси по справі, тому збір доказів і пошук свідків – надзвичайно важливі кроки розслідування, які допоможуть зібрати якомога більше інформації на Вашу користь. 

Знайти людей, які стали очевидцями злочину, інколи практично неможливо. Адже не усі вони прагнуть давати свідчення, витрачати свій час. Також побоюються ризику розправи з боку злочинців. Правоохоронні органи не завжди можуть гарантувати безпеку свідків чи узагалі знайти їх. Через безліч відкритих справ та брак ресурсів правоохоронці прагнуть чим швидше закінчити розслідування, не шукаючи додаткових нюансів. 

У ситуаціях, коли потрібно зібрати докази, свідків та важливу інформацію, варто звертатись до приватних детективів, адже вони зацікавлені допомогти Вам та провести якісне слідство.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як проводиться збір даних для розкриття та розслідування злочинів  

Приватний детектив проведе збір таких даних: 

  • пошук доказів шляхом перевірки місцевості злосину (записи відеокамер магазинів, банкоматів, слідів, які залишись непоміченими); 
  • пошук людей, які могли бути свідками та їх допит; 
  • перевірка людей, які причетні до злочину, інформації про них, стосунки між собою та з постраждалим; 
  • за необхідності проведе експертизи, які допоможуть знайти додаткові докази. 

Детектив співпрацює з кваліфікованим адвокатом, який в свою чергу допоможе захистити інтереси клієнта як під час слідства, так і на судових засіданнях.

Вартість послуги збору доказів та пошуку свідків 

Збір доказів та пошук очевидців – кропіткий етап розслідування, який є головним у розв’язанні злочинів. Без необхідних доказів чи свідчень свідків довести правоту у суді буде складно. 

Кожне слідство потребує особливого підходу розслідування. Так само, і вартість залежатиме від нюансів справи та об’єму роботи. 

Для отримання більш детальної інформації чи замовлення послуги, заповніть форму на сайті або зателефонуйте за контактним номером у зручний час. Ми знайдемо те, що іншим не під силу!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.