Визначення місцезнаходження майна, особи, зниклих людей

+38 (068) 444 81 33

Навіть коли наші близькі не відповідають на дзвінки кілька хвилин, ми відчуваємо тривогу. Коли це триває довше, ми думаємо тільки про те, щоб знову їх побачити. 

Проте, бувають випадки, коли люди зникають на добу і більше, при цьому не виходять на контакт. Як відомо, знайти їх за допомогою звичайної поліції доволі складно. Пошук можна починати лише через 3 доби, при цьому використовують дуже мало ресурсів і далеко не завжди успішно. 

Серед причин зникнення людей є травми, викрадення та вступ до релігійних сект. При цьому пошуки треба починати одразу, не чекаючи ні години. Тому такі справи потребують участі професійних детективів. 

Ми пропонуємо набагато надійніші способи. На пошуки людини, що зникла, виділяють усі пошукові засоби та потрібні ресурси. Це робиться для того, щоб якомога швидше визначити місцезнаходження людини та порадувати її близьких чи родичів. 

Також ми проводимо розшук майна, якщо воно загублене або вкрадене. Такою послугою вже скористалось безліч вдячних клієнтів.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається пошук людини та місцезнаходження майна  

Спочатку детективам потрібно отримати всю важливу інформацію про ту особу, яку потрібно розшукати. При цьому важливе не тільки ім’я та особливі прикмети, а й безліч інших даних. Часто грають роль навіть ті дані, які здаються непотрібними.Також потрібна інформація про те, де людина могла перебувати безпосередньо перед зникненням та що характерно для її поведінки. 

Отримавши первинну інформацію та потрібні дані про особу, детективи підбирають комплекс пошукових заходів та починають пошуки людини.Перевіряється будь-яка інформація: 

  • паспортні дані; 
  • родинні зв’язки та зв’язки із сторонніми; 
  • наявність боргів чи значних сум грошей; 
  • конфлікти з будь-ким; 
  • схильність до поганих звичок та ін. 

Для визначення місцезнаходження майна також важлива різноманітна ситуація та обставини зникнення.Кожен процес пошуку унікальний, при цьому дуже важливо правильно обрати напрямок. Для детективів із досвідом це нескладно, особливо зважаючи на наявність потрібних ресурсів. Клієнтам надають усю важливу інформацію про перебіг пошуків.

Вартість послуги визначення місцезнаходження людини та майна

Оскільки щоразу підбирається індивідуальний план для пошуків, вартість послуг може бути різною. Також грає роль тривалість і складність, кількість виділених ресурсів та інші показники. Ціни на конкретні послуги можна дізнатись, звернувшись до нас. 

Зв’яжіться із нами уже зараз, щоб збільшити шанси на успішні пошуки людини. При цьому важлива кожна хвилина, тому важливо почати процедуру якнайшвидше.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.