Поради по безпеці підприємства

+38 (068) 444 81 33

Одним із вагомих кроків у веденні бізнесу будь-якого напрямку діяльності є забезпечення безпеки на підприємстві. Якщо такий крок не проводився чи у його здійсненні допустились помилок, то може виникнути серйозна загроза діяльності товариства. 

Захист свого бізнесу передбачає створення служби безпеки підприємства, яка б здійснювала управління нею. Серед факторів загроз можуть опинитися як зловмисні дії працівників, конкурентів, різноманітні розкрадання чи крадіжки, незахищена інформація та багато інших. Тому для попередження ситуацій, які несуть потенційну загрозу бізнесу, варто наперед подбати про організацію безпеки підприємства. 

Приватний детектив допоможе провести необхідні перевірки, провести аналіз ризиків для фірми та допомогти у організації запобіжних заходів.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як приватний детектив допоможе в управлінні безпекою підприємства  

Безпека фірми потребує зовнішньої (конкуренти, партнери, постачальники) та внутрішньої перевірки (працівники, документи). 

Досвідчений фахівець допоможе здійснити такі види перевірки: 

  • економічну перевірку – перевірятиметься економічні аспекти діяльності, перевірятиметься наявність розкрадань
  • правовий аналіз – з допомогою незалежного адвоката здійсниться перевірка відповідності документів нормативним актам та законодавству, прозорість документообігу; 
  • кадрову перевірку – перевірятимуться працівники на факт роботи на конкурентів чи особисті нечисті наміри; 
  • інформаційну перевірку – перевірятиметься інформаційна безпека підприємства на загрозу чи факт витоку інформації.

Виявивши «слабкі ланки» у діяльності товариства, детектив допоможе Вам ліквідувати їх та вберегтись у майбутньому. Таким чином Вам вдасться досягти повного контролю над діяльністю організації та бути на крок попереду від порушень.

Вартість послуги організації безпеки підприємства

Організація безпеки підприємства може потребувати як малої кількості заходів, так і великої – залежно від розміру бізнесу та його особливостей. Тому вартість розраховується у кожній ситуації індивідуально. 

Для отримання більш детальної інформації чи замовлення послуг, звертайтесь за контактним номером у будь-який час доби. Ми неодмінно допоможемо організувати безпеку Вашого підприємства!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.