Перевірка первинних документів на автентичність

+38 (068) 444 81 33

Перевірка документів на автентичність необхідна у багатьох справах – чи то купівля автомобіля, нерухомості, чи укладання угоди, чи  наймання працівників. 

Нажаль, при здійсненні таких операцій існує великий ризик зв’язатись із зловмисниками: наймані працівники можуть підробляти документи та сертифікати про освіту, власники нерухомості можуть надавати «липові» документи власності, а потенційні партнери – підроблені ліцензії. 

 Серйозність проблеми підписання чи прийняття підроблених документів може бути колосальною: від втрати значних коштів до втрати бізнесу. Також серйозно може постраждати і Ваша ділова репутація – наприклад, коли найняли на роботу несправжнього бухгалтера, юриста чи навіть лікаря. 

Уберегтись самостійно від таких ситуацій та перевірити дані на справжність дуже важко, хоча на сьогоднішній день існує безліч методів перевірки. Одним із них є подання запиту у державні органи,та очікування на відповідь може зайняти багато часу, якого може бути обмаль. 

По допомогу у перевірці достовірності інформації варто звернутись до приватного детектива, який здійснить її у короткі строки.

 

Описание изображения
Описание изображения

Порядок перевірки первинних документів  

Приватний детектив здійснює перевірку документів за наступними напрямками: 

  • перевірка справжності ліцензій, сертифікатів, посвідчень; 
  • перевірка документів про вищу освіту; 
  • перевірка первинних документів; 
  • перевірка достовірності реєстраційних даних; 
  • перевірка на предмет дописування інформації; 
  • перевірка достовірності штампів на документах. 

Заручившись підтримкою наших детективів, Ви уникнете потрапляння у тенета шахраїв. А у випадку виявлення намірів обдурити Вас – зверніться до послуг кваліфікованого юриста, який допоможе відстояти свої інтереси.

Вартість послуги перевірки документів на достовірність

Вартість перевірки документів на достовірність у кожному випадку розраховується індивідуально – враховується обсяг роботи та доступність потрібної інформації. Така перевірка надасть Вам гарантії та упевненість у документах, які необхідно підписати чи прийняти. 

Для отримання більш детальної інформації чи запису на консультацію, звертайтесь за нашим контактним номером у буд-який зручний час. Ми неодмінно Вам допоможемо!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.