Перевірка охорони, водіїв, персоналу

+38 (068) 444 81 33

Сучасний ритм життя та його динаміка значно збільшили потребу у домашньому персоналі. Враховуючи зайнятість на роботі та її особливості, все більше людей винаймають персонал для дому. 

Ви можете користуватись послугами різних працівників: няні для догляду за дітьми, прибиральниці, медсестри для догляду за хворими, повара, садівника, водія, охоронця, майстра по ремонту та багатьох інших. Та ніколи не можна бути певними у надійності людини з її слів про себе: робітники часто приховують важливі детеалі про себе чи неналежно виконкють свою роботу. 

Перевірка робітників важлива для забезпечення своєї безпеки та безпеки рідних. Усім властиво помилятись, тому Ви можете з легкістю довіритись працівнику із поганими намірами.Для того, щоб належним чином здійснити перевірку робітників, зверніться до приватного детектива.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається перевірка персоналу  

Перевірити персонал на правдивість даних, які вона про себе вказала, можна з допомогою тестування на детекторі брехні. Та працівники можуть відмовитись від нього. У такому випадку допоможе розслідування детектива. 

Досвідчений спеціаліст допоможе перевірити персонал на наступне: 

  • правдивість  вказаної інформації про освіту, навики, досвід; 
  • наявність серйозних захворювань; 
  • схильність до поганих звичок: 
  • наявність судимостей або зв’язків із злочинцями; 
  • репутація на попередніх місцях роботи; 
  • порушення на минулих місцях праці та ін.. 

Окрім інформації про людину, фахівець здійснить перевірку її роботи. Таким чином Ви зрозумієте, як поводить себе людина у домі за Вашої відсутності та чи належно виконує свої обов’язки. Так Ви зможете підібрати надійного та відповідального працівника для дому, не переживатимете за якість його послуг чи відношення до Вас та рідних.

Вартість послуги перевірки найманих працівників

Вартість перевірки залежатиме від кількості найманих працівників, яких слід перевірити, глибини перевірки, особливостей праці. Ціна послуги розраховується індивідуально, виходячи із особливостей розслідування. 

Для отримання більш детальної інформації, консультації чи замовлення послуг, звертайтесь за контактним номером у зручний час. Ми допоможемо розкрити таємниці роботи Ваших робітників!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.