Перевірка на вірність жінки (чоловіка)

+38 (068) 444 81 33

Ваш чоловік чи жінка дивно себе поводить? Кудись зникає з роботи у робочий час чи їздить у часті відрядження? А може з сімейного бюджету почали зникати гроші на невідомі цілі? Або ж Вас турбують дивні телефонні розмови коханої людини? Ці та інші особливості у поведінці партнера можуть свідчити про подружню невірність. 

Проте, дивна поведінка не завжди вказує на факт зради жінки чи чоловіка. Збіг обставин може зіграти з Вами злий жарт, і Ви почнете сумніватись у своїй половинці. Для того, щоб не змучувати себе чи партнера постійними сумнівами, замовте послугу перевірки на вірність жінки чи чоловіка у приватних детективів. 

Лише кваліфікований спеціаліст зможе обережно перевірити на вірність жінку чи чоловіка, підтвердити або розвіяти підозри.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається перевірка зради чоловіка чи жінки  

Найшвидший та найлегший спосіб перевірити факт зради чоловіка або зради жінки – запропонувати партнеру пройти перевірку на детекторі брехні. Ви  з’ясуєте відповіді на важливі запитання. Та така перевірка підійде не усім – коли партнер відмовився пройти тест тут нічого не вдієш. У таких ситуаціях допоможе приватний детектив. 

Перевірка може здійснюватись кількома методами: 

  1. Пошук доказів та інформації. У такий спосіб детектив перевіряє місцезнаходження людини у робочий та позаробочий час, взаємовідносини із різними людьми, пошук у Інтернеті та багато інших. Метод дасть змогу зібрати усю важливу інформацію для підтвердження чи спростування зради чоловіка або жінки. 
  2. Випробовування вірності. Допоможе оцінити готовність до зради чоловіка (жінки). Таємний агент, у вигляді особи протилежної статі та привабливої зовнішності намагатиметься спокусити людину. Поведінка у такому випробуванні багато свідчитиме про моральні цінності Вашого партнера.

Вартість послуги перевірки подружньої вірності

Подружня вірність перевіряється за багатьма критеріями, і у кожній справі вони різні. Все залежить від обставин, об’єму роботи, особливостей ситуації та багатьох інших чинників. Тому вартість встановлюється індивідуально для кожного розслідування. 

Для запису на консультацію, замовлення послуг чи отримання більш детальної інформації про нашу діяльність, звертайтесь за контактним номером у будь-який зручний для Вас час доби. Ми неодмінно допоможемо!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.