Перевірка на «жучки» приміщень, авто

+38 (068) 444 81 33

Шпигунські та детективні фільми нерідко показують нам персонажів, що стають жертвами прослуховуючих пристроїв. Проте, сьогодні це буденна реальність - за допомогою сучасної техніки можна шпигувати за усіма доволі непомітно. 

Наслідки прослуховування можуть бути крайньо негативними для жертв. Шантаж із боку зловмисників, викрадення корпоративних таємниць, психологічний дискомфорт, публікація небажаних фото та записів. Усього цього можна уникнути, якщо «жучки» вчасно демонтувати. 

При цьому «жучки» можуть бути розташовані у багатьох місцях, а помітити їх доволі складно. Люди нерідко намагаються знайти їх, не маючи для цього потрібного досвіду. Як наслідок, вони не знаходять підслуховуючі пристрої, але при цьому видають себе перед зловмисниками. 

Детективне агентство допомагає ефективно виявити такі пристрої. Для цього наші професіонали використовують сучасну техніку, що дозволяє знаходити «жучки» у різних приміщеннях. Також вони дають поради клієнтам по уникненню подібного. 

Ми допоможмо правильно демонтувати жучки та інші пристрої. Це захистить клієнтів від крадіжки інформації, шантажу та інших наслідків.

Описание изображения
Описание изображения

Як здійснюється перевірка приміщень та авто на наявність підслуховуючого пристрою  

Для початку наші спеціалісти вислуховують клієнтів та дізнаються, чому виникли підозри. Потім проводяться подальші роботи із виявлення підслуховуючих пристроїв, наприклад такі: 

  •  аналіз місць, у яких можуть знаходитись пристрої; 
  • діагностика таких місць, у тому числі мобільних пристроїв; 
  • виїзд на місця перебування клієнта і застосування сучасної техніки для виявлення «жучків»; 
  • демонтаж знайдених пристроїв;консультації із клієнтами та надання потрібної інформації. 

Такі послуги зараз актуальні для багатьох клієнтів. Працівники не бажають, щоб за ними надмірно слідкували керівники. Керівники не бажають, щоб їх службові та комерційні таємниці були викрадені. Власники бізнесу остерігаються своїх конкурентів.Усе це легко вирішити, якщо регулярно проводити такі перевірки. Щоб це було дійсно ефективно та надійно, звертайтеся до професіоналів.

Вартість послуги перевірки прослуховування

Такі процедури зазвичай потребують індивідуального підбору цін. Тому варто заздалегідь звернутись до нас, щоби дізнатись, скільки приблизно будуть коштувати ті чи інші роботи. 

На ціни впливає тривалість пошуку, надані послуги, використані технології. Сконтактуйте із нами, щоби отримати більше інформації та замовити послугу перевірки прослуховування.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.