Перевірка кримінального минулого, біографії і т.п.

+38 (068) 444 81 33

На жаль, у сучасному світі багато людей, з тих чи інших причин, схильні до брехні чи приховування інформації. Ви можете винаймати таких людей на роботу, вести ділове партнерство чи навіть будувати романтичні стосунки, та навіть не здогадуватись про таємниці минулого людини чи її наміри щодо Вас. 

Перевірка минулого людини може пролити світло на її поведінку та вчинки, що надзвичайно важливо при плануванні своїх справ із нею. Таким чином Ви можете вберегтись від злочинних намірів чи шахрайства. 

Перевірка біографії передбачає з’ясування усієї важливої інформації про людину: причетність до кримінального світу, вчинення злочинів у минулому, достовірність заявлених фактів про себе, схильність до поганих звичок, судимість чи антисоціальна поведінка.Самотужки провести перевірку минулого надзвичайно складно, тому у таких ситуаціях слід звернутися до фахівців.

 

Описание изображения
Описание изображения

Яким чином детектив здійснює перевірку інформації  

Простий та швидкий спосіб провести перевірку інформації – провести перевірку на детекторі брехні. Обладнання дозволить підтвердити чи спростувати заявлену інформацію. Та такий метод не завжди доцільний – людина може відмовитись проходити тестування. У такому випадку перевірку інформації варто доручити приватному детективу. 

Детектив допоможе з’ясувати: 

  • біографічні дані людини (дата та місце народження, освіта, досвід роботи, ім’я чи зміна імені, наявність шлюбів); 
  •  зв’язки із кримінальним світом; 
  • схильність до поганих звичок зараз чи у минулому (алкоголь, наркотики, азартні ігри); 
  • судимість чи скоєння недоведених злочинів; 
  • репутація на роботі чи у повсякденному житті; 
  • родинні зв’язки людини; 
  • антисоціальна поведінка чи аморальні вчинки. 

Така інформація допоможе скласти повний та об’єктивний портрет людини, із якою у Вас є справи, та допоможе попередити злочинні дії.

Вартість послуги перевірки людини

Вартість перевірки людини залежатиме від інформації, яку слід знайти чи перевірити, та особливостей розслідування. Замовивши таку послугу, Вам вдасться з’ясувати усі подробиці минулого людини. 

Для отримання більш детальної інформації, зателефонуйте за контактним номером чи задайте своє запитання через форму на сайті. Ми проллємо світло на усі таємниці минулого!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.