Перевірка біографії нареченого (нареченої)

+38 (068) 444 81 33

Мало хто задумується над перевіркою молодого чи молодої перед одруженням. Ви кохаєте та довіряєте людині, вважаєте її найдорожчою у цілому світі. Та, на жаль, не рідко трапляються ситуації, коли наречений чи наречена приховують певні важливі факти з біографії, або ж ще гірше – їхні наміри щодо Вас зовсім не такі, як Ви думаєте. 

Трапляються випадки, коли наречений чи наречена приховують, скажімо, інформацію про попередні шлюби, дітей, судимість чи погані звички. Або ж прагнуть одруження з Вами з матеріальних міркувань – їм потрібні гроші, бізнес, коштовності чи нерухомість, якими легко заволодіти, одружившись. 

Тим часом Ви літаєте у хмарах – адже знайшли кохання, тому не поспішаєте робити перевірку молодого (молодої) на достовірність даних та намірів. Та перевірку коханого чи коханої таки варто зробити – це допоможе з’ясувати правду про минуле наречених, справжні наміри та здійснити перевірку на вірність

Усі прагнуть одружитись один раз і на усе життя, тому убережіть себе від хибного кроку та брехні.Допоможе провести перевірку молодих приватний детектив, про делікатне розслідування якого Ваша половинка не здогадається, що важливо у таких справах.

 

Описание изображения
Описание изображения

Яким чином детектив проведе перевірку інформації про кохану людину  

Якщо Ви впевнені, що кохана людина погодиться на перевірку інформації за допомогою детектора брехні – це швидкий та простий спосіб перевірити кохання людини. Та у випадку відмови або недоречності такої процедури, приватний детектив проведе ефективну перевірку інформації про наречених. 

Перевірятиметься інформація: 

  • достовірність паспортних даних та їх зміна у минулому; 
  • наявність судимостей; 
  • стосунки у минулому та наявність попередніх шлюбів; 
  • інформація про дітей людини; 
  • репутація людини та її моральні цінності. 

За бажанням, можна також провести перевірку на вірність – спеціальний агент спробує спокусити молодого чи молоду, що допоможе об’єктивно судити про щирість почуттів до Вас.

Вартість послуги перевірки коханих

Справи перевірки коханих на достовірність даних та вірність потребують тонкого та індивідуального підходу. Досвідчений детектив розуміє усі тонкощі такого розслідування та проводить його максимально ефективно. 

 Щодо вартості перевірки коханого чи коханої, то вона визначається індивідуально у кожній ситуації – на неї впливають об’єм роботи та особливості розслідування. 

Для отримання більш детальної інформації чи замовлення послуги, заповніть форму на сайті або ж зателефонуйте за нашим контактним номером у будь-який час доби. Ми з’ясуємо усю важливу інформацію про Вашу половинку!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.