Організація контрольних закупівель

+38 (068) 444 81 33

Організація контрольних закупівель покликана допомогти оцінити рівень сервісу, виявити грубі помилки у роботі працівників та дослідити якість послуг. Це дасть змогу зрозуміти механізм торгових послуг Вашого підприємства чи конкурентів, що дозволить в майбутньому виправити недоліки сервісу. 

Такі закупівлі здійснює «таємний покупець» - впродовж перевірки ніхто не здогадується, що клієнт – перевіряючи людина. Це дозволяє працівникам поводитись природно та як зазвичай, а таємному покупцю оцінити якість наданих послуг. Даний метод набув неабиякої популярності – будь-хто прагне покращити свій товар чи послуги в умовах постійно зростаючої конкуренції. 

Із допомогою організації контрольних закупівель можна також дослідити на прозорість відносини із партнерами. Якщо у Вас виникли підозри з приводу того, що партнери, у яких ви здійснюєте закупівлі, обдурюють Вас, то організація таких закупівель просто необхідна. Також з їх допомогою можна краще зрозуміти своїх конкурентів – чому у одних справи йдуть краще, а у інших – гірше. 

Приватний детектив допоможе організувати закупівлі, перевірити якість послуг по різних критеріях та зробити аналіз помилок.

 

Описание изображения
Описание изображения

Організація закупівель для оцінки якості послуг  

Організація закупівель передбачає перевірку: 

  • правильності реалізації товару (послуг)за кількістю, мірою, об’ємом і т.д.; 
  • правильності заповнення документації та грошового розрахунку; 
  • якісних показників товарів та послуг; 
  • правильності застосування та дотримання цін; 
  • суми справжньої вартості товарів та послуг, які було отримано. 

По результатам перевірки детектив складе спеціальний звіт, у якому Ви побачити покроковий аналіз перевірки. У разі виявлення великих порушень чи злочинів (крадіжки, розкрадання), може знадобитись консультація юриста для захисту інтересів та прав.

Вартість послуги «таємний покупець»

Вартість послуги «таємний покупець» розраховується індивідуально – в залежності від обсягів роботи та складності. Вона дає змогу об’єктивно оцінити послуги у сфері обслуговування та виявити недоліки. 

Для отримання більш детальної інформації чи замовлення послуг, звертайтесь за контактним номером у зручний час.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.