Нестачі на об’єктах торгівлі

+38 (068) 444 81 33

Торгівля – найпоширеніший напрямок бізнес-діяльності, адже його досить легко розпочати. Для початківців підійдуть маленькі магазини чи кіоски, а досвідчені бізнесмени можуть розвиватись у напрямку створення торгової мережі.

У торгівлі відбувається постійний кругообіг грошей та товарів, тому досить часто можна виявити нестачі на об’єкті торгівлі, причину яких важко визначити. 

Звичайно, якщо Ви володієте малим об’єктом торгівлі, нестачу визначити легше, тому що працівників небагато. А от такі ситуації на великих торгових об’єктах, де велика кількість товарів та значно більший грошовий оборот, часом просто неможливо вирішити самостійно. 

Хронічний характер нестач на об’єктах торгівлі може призвести до втрати значних коштів. Також Ваша підозра може впасти на невинного працівника, і у той же час Ви можете роками довіряти винному у розкраданнях. 

Якщо Ви не можете об’єктивно оцінити причину нестач та визначити, хто за ними стоїть, Вам варто звернутись по допомогу до приватного бюро розслідувань.

 

Як бюро розслідувань може допомогти у виявленні розкрадань чи крадіжок у магазинах

Винними у крадіжках у магазині може бути особа з досить широкого кола: 

  • продавець у магазині (самостійно чи з напарниками); 
  • бухгалтер – адже саме ця людина контролює грошовий оборот підприємства; 
  • покупці – коли продавець та охоронець не в змозі справитись із обов’язками; 
  • торгові постачальники – є висока імовірність розбіжностей у торгових документах, наданими ними, та фактичною вартістю доставлених товарів; 
  • партнери – у випадку, коли Ваше підприємство працює не з кінцевими споживачами, а із партнерами по бізнесу, які здійснюють подальшу реалізацію. 

Такий список можна ще продовжувати, але варто поставити крапку у таких ситуаціях та звернутись до послуг спеціалістів. 

Якщо Ви впевнені, що за крадіжками у магазинах стоїть певна людина, варто запропонувати їй пройти тест на детекторі брехні – це найшвидший метод підтвердити чи розвіяти підозри. 

Якщо Ви не знаєте, кого підозрювати у розкраданнях - допоможе приватний детектив, який знайде усіх винуватців у нестачах.

Вартість послуги перевірки на детекторі брехні

Перевірка на детекторі брехні дозволяє отримати офіційні документи результатів тестування, які можна використовувати у суді. Вартість такої послуги індивідуально розраховується по кожній справі, так як їх важкість та особливості різні. 

Для отримання детальнішої інформації чи запису на індивідуальну консультацію, телефонуйте за нашим контактним номером у будь-який час доби. Ми допоможемо розкрити будь-який злочин!

 

Основні послуги детектора брехні
Назва послуги Опис
Перевірка приватних осіб Подружня зрада, сімейна проблематика, пропажа цінностей з дому і т.п. Замовити
Службові розслідування Крадіжки, злив інформації, робота на конкурентів, виявлення інсайдера серед своїх Замовити
Приватні розслідування Схильність до наркотиків, алкоголю, реальна кредитна історія, наявність боргів Замовити
Судові експертизи

В тому числі по особливо тяжких злочинах (вбивство, педофілія, згвалтування)

Замовити

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.