Належне розслідування злочинів

+38 (068) 444 81 33

У ситуацію, яка потребує розслідування злочину, може потрапити будь-хто: обвинувачувати можуть Вас, або ж Ви можете бути постраждалою стороною. 

 Від швидкого та ефективного розслідування залежить хід справи, особливо для людей, які перебувають під вартою під час слідства. Та, зазвичай, правоохоронці діють не надто ефективно та швидко у розкритті злочинів: не вистачає ресурсів, технічних можливостей та мотивації. 

Слідчі дії можуть тривати дуже довгий час, та і не завжди фіксується факт виявлення злочину. У таких скрутних ситуаціях може допомогти приватний детектив, який, на відміну від правоохоронців, вмотивований  у виявленні злочинів та їх розкритті, а володіння сучасними методиками та технічна забезпеченість дозволяє провести належне розкриття злочинів.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається розкриття злочинів  

Розслідування злочинів відбувається у кілька етапів: 

Детектив у ході слідства співпрацює і з іншими фахівцями. Таким чином, поліграфолог допоможе отримати підтвердження правоти з допомогою детектора брехні. Документ, який Ви отримаєте після тестування, можна застосовувати як доказ у судових процесах. 

Досвідчений юрист надасть необхідну правову підтримку як під час слідчих процесів, так і після них. 

Також, за необхідності, фахівці проведуть потрібні експертизи.Таким чином спеціалісти розкривають злочини будь-якого характеру: 

  • крадіжки чи розкрадання; 
  • шахрайства та махінації; 
  • вбивства; 
  • викрадення; 
  • насильницькі вчинки та ін.. 

 Не варто пасивно очікувати справедливості – звертайтесь до спеціалістів, які зацікавлені допомогти.

Вартість проведення ефективного розслідування

Вартість розкриття злочину залежатиме від особливостей справи, потреби у проведенні експертиз, об’єму пошуку доказів та свідків та інших. 

Для отримання консультації чи замовлення послуг, звертайтесь за контактним номером у будь-який час доби. Також з допомогою форми на сайті можна анонімно задати своє запитання фахівцю. Звертайтесь  до нас, і ми неодмінно розкриємо злочин!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.