Надання інформаційних довідок «Юридичні і фізичні особи»

+38 (068) 444 81 33

Зараз діє багато великих державних реєстрів, де зберігають дані про українців та їх власність. Такі реєстри включають у себе інформацію про права фізичних та юридичних осіб, їх контактні дані, власність та інші дані. 

Часто для тих чи інших цілей може знадобитися інформація із таких реєстрів. За її допомогою можна довести право власності на те чи інше цінне майно, а також отримати інші потрібні документи та довідки. 

Для громадян існує можливість подання запиту на отримання довідок із державних реєстрів. Але не все так просто. Якщо ті чи інші умови не будуть виконані, якщо запит буде сформовано неправильно, у наданні довідки може бути просто відмовлено.

 

 

Описание изображения
Описание изображения

Надання інформаційних довідок з державного реєстру  

Наші спеціалісти допоможуть отримати потрібні виписки та документи. Вони мають потрібну базу та знання для того, щоби швидко підготувати потрібні запити, надіслати їх і досягнути результату. 

Кваліфікований юрист допоможе правильно заповнити запит, щоб клієнт отримав потрібну йому довідку. Вона може бути доказом права власності чи використовуватись для інших цілей. 

Загалом процес отримання документів нескладний. Він може включати такі етапи: 

  • отримання від клієнта інформації, який конкретно вид довідки потрібен та за якими критеріями треба шукати дані із реєстрів; 
  • оформлення запиту до реєстрів із врахуванням побажань клієнтів; 
  • подання запитів найбільш зручними способами; 
  • очікування обробки запитів;отримання довідок та передача їх клієнтам.

Вартість послуги надання інформаційних довідок

Щоб дізнатись ціни на наші послуги, просто зверніться до нас. Оскільки складність виконання різних запитів відрізняється, ціни формуються індивідуально.Дізнайтесь про те, як отримати довідку із реєстру та що для цього потрібно. 

Звертайтеся вже зараз, щоб здобути потрібні документи без зайвих клопотів.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.