Контроль способу життя «важких» підлітків

+38 (068) 444 81 33

Підлітковий період – важкий етап життя, коли ще учорашні діти прагнуть бути дорослими та самостійними. Вони бунтують, порушують загальноприйняті правила поведінки та здійснюють вчинки, які властиві дорослим. 

У деяких підлітків етап дорослішання проходить спокійно та обмежується лише всплесками емоцій. Інші ж стають так званими «важкими підлітками», а їхні вчинки порушують закони та моральні цінності. 

Девіантна поведінка підлітків може призвести до небажаних наслідків у майбутньому, адже порушує не лише суспільні, педагогічні чи психологічні норми, а й зачіпає питання кримінології. При цьому «важкі» підлітки не завжди розуміють наслідки своїх дій. 

Проблемні підлітки часто погано вчаться, пропускають заняття, вживають наркотики чи алкоголь, починають палити та навіть можуть здійснити крадіжки чи інші злочини. Стосунки з батьками недовірливі, тому вони не діляться з ними своїми проблемами і приховують свій спосіб життя.Батькам важко розібратись з проблемами підлітків – вони нерідко нічого не знають про своїх дітей. 

Допомогти у цій ситуації може приватний детектив, який з’ясує усю приховану інформацію про дітей.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як детектив може допомогти контролювати девіантну поведінку підлітків  

Приватний детектив проведе розслідування, яке допоможе з’ясувати наступну інформацію: 

  • схильність до поганих звичок
  • наявність проблем кримінального характеру; 
  • схильність до азартних ігор; 
  • коло спілкування та стосунки з оточуючими; 
  • спосіб проведення дозвілля та ін.. 

Проведене розслідування допоможе зрозуміти причину девіантної поведінки підлітка та надати йому допомогу. Після з’ясування усіх подробиць проблемної поведінки , Вам буде легше зрозуміти дитину та допомогти подолати складний період.

Вартість послуги допомоги у проблемах з підлітками

Вартість допомоги у питаннях проблем з підлітками залежить від особливостей справи, об’єму роботи, наявної та необхідної до з’ясування інформації. Тому вона розраховується індивідуально у кожній справі. 

Ви можете отримати більш детальну інформацію про наші послуги чи записатись на консультацію за контактним номером. Зв’яжіться з нами, а ми неодмінно допоможемо вирішити проблеми з дітьми.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.