Комп’ютерна безпека, розслідування злочинів в Інтернеті

+38 (068) 444 81 33

Безпека інформаційних технологій має неабияке значення у сьогоденні, адже зараз важко уявити бізнес, який би здійснював свою діяльність за відсутності комп’ютерів. 

Розвиток інформаційний технологій спричинив також і до сплеску злочинності у мережі: шахраї розвиваються, вчаться, пишуть програмне забезпечення, шукають нові шляхи і доступи до потрібної інформації – усе заради наживи чи викрадення даних. 

Окрім «хакерів», які здатні зламати засекречені доступи на шляху до бажаного, здійснюють свою діяльність і різноманітні шахраї, які діють шляхом розміщення неправдивої інформації про свої послуги, «киданням» на товари чи гроші. 

Враховуючи величину охоплення інформаційних технологій, безпека інформації у мережі та захист даних потребують ретельного підходу.  Та такі міри неодмінно виправдають себе – ризик втрати коштів, майна, клієнтів, репутації різко знизиться. 

Досвідчений приватний детектив допоможе  організувати безпеку мережі.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як детектив допоможе розкрити злочини у Інтернеті та забезпечити безпеку мережі  

Кваліфікований фахівець допоможе виявити:

  • витік інформації
  • розголошення інформації; 
  • несанкціонований доступ; 
  • блокування; 
  • викрадення даних. 

Також детектив допоможе відновити втрачену інформацію та захистити її. Якщо ж відбувся злочин у Інтернеті, спеціаліст допоможе встановити IP-адресу злочинця, встановити його особу чи виявити, хто стоїть за «фейками» у мережі.

Вартість забезпечення інформаційної безпеки

Ціна на послуги залежить від обсягу робіт, їх складностей та особливостей справи. Тому вартість забезпечення інформаційної безпеки розраховується індивідуально для кожного клієнта. Вона надасть Вам впевненість у захищеності усіх даних та попередить злочини, які можуть відбутись у мережі Інтернет. 

Для отримання більш детальної консультації чи замовлення послуг, звертайтесь за контактним номером у будь-який зручний час. Ми неодмінно допоможемо у вирішенні будь-яких проблем!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.