Колекторська діяльність «Повернення боргів»

+38 (068) 444 81 33

Отримання кредитів - явище доволі поширене на території нашої країни. Тоді коли більшість боржників вчасно повертають суми із відсотками, дехто не спішить їх погашати. Це створює проблеми та затримки для організацій, що видають кредити. 

Силові методи тут рідко допомагають, та й заборонені нашим законодавством. Тому застосовуються інші, не менш ефективні техніки повернення заборгованостей. Для цього потрібно звернутись до нас та замовити колекторські послуги. 

Це дозволить знайти боржників, які переховуються та не бажають контактувати із кредиторами. Причому важливо проводити такі дії швидко, адже у майбутньому можливе знецінення боргу навіть враховуючи відсотки та штрафи. 

Якщо всі заходи проведені ефективно, можна повернути всю суму без звернення до суду. Якщо ж боржники не бажають мирного урегулювання питань, колекторські послуги також включають підготовку до судових слухань. 

Кредиторам доволі складно оцінити надійність усіх позичальників. Звернувшись до нас, Ви легко вирішите питання повернення боргів.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбувається стягнення боргів із позичальників  

При знаходженні та комунікації із боржниками використовуються легальні методики. Ось деякі із наших підходів: 

  • пошук боржників, якщо вони не виходять на контакт; 
  • актуалізація їх даних; 
  • телефонні розмови із позичальниками із метою спонукати їх віддати борги; 
  • визначення того, чому вони затримують виплати та які способи повернення боргів їм підходять; 
  • спілкування боржників із кваліфікованими юристами, які пояснять вигідність швидкого повернення позичених сум; 
  • електронні та СМС розсилки на номери позичальників із нагадуваннями; 
  • безпосередні розмови; 
  • пошук найкращих рішень, у тому числі реструктуризації кредитів. 

Також наші спеціалісти допоможуть підготувати справу до суду, якщо знадобиться. Це актуально для тих ситуацій, які доводиться вирішувати через судові установи.

Вартість послуги «Повернення боргу»

Для деяких боржників потрібно лише кілька нагадувань, для інших потрібно виділяти більше часу та ресурсів. Ціни підбираються індивідуально, враховують складність та довготривалість заходів. 

Зверніться до нас уже зараз, щоб дізнатись більше про наші методики та ціни. Колекторські послуги дозволяють повернути навіть ті борги, які дуже довго не віддаються та забуті боржниками.

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.