Графологічна та генетична експертизи

+38 (068) 444 81 33

Графологічна експертиза досліджує підписи та рукописний текст. Вона потрібна для того, щоб визначити, чи справді та чи інша людина написала конкретний текст чи поставила підпис. 

Таке дослідження дозволяє підтвердити правдивість підписів на офіційних чи неофіційних документах або спростувати їх. При цьому можна довести, що документ справді був написаний тою чи іншою особою, або ж є підробкою зі схожим почерком. 

Генетична експертиза проводиться для того, щоб ідентифікувати якій особі належать ті чи інші біологічні матеріали. Також її проводять для встановлення батьківства та близької спорідненості, отримання інформації про перебування людей у тих чи інших місцях. 

Генетична експертиза дозволяє батькам впевнитись у кровній спорідненості зі своїми дітьми, а також знаходити своїх близьких та далеких родичів. Також вона дозволяє дізнатись, кому належить ті чи інші біологічні матеріали.

 

Описание изображения
Описание изображения

Як відбуваються генетичні дослідження та почеркознавча експертиза  

Для почеркознавчої експертизи потрібні зразки підпису та почерку людини, для порівняння із документом, який досліджують. Бажано мати оригінали, а при потребі зробити багато копій підпису та тексту на чистому листку.Детальні графологічні дослідження проводяться експертами своєї справи. Вони можуть із гарантією довести, що той чи інший підпис та текст дійсно належить певній особі або ж є підробкою зловмисників. 

Для генетичної експертизи потрібно отримати біологічні матеріали. Ось по яким матеріалам можна дослідити ДНК: 

  • зразки нігтів; 
  • зразки гістологічні; 
  • рідка або суха кров (плями); 
  • частки волосся;інші зразки, які є у наявності. 

Такі досліди проводять у спеціальних лабораторіях, із використанням сучасних технологій. Їх виконують професіонали, що можуть швидко встановити спорідненість та здійснити інші етапи генетичної експертизи. Також дослідження ДНК може допомогти у деяких справах підтвердити причетність чи непричетність до злочинів.

Вартість послуг графологічної та генетичної експертиз

Щоб більше дізнатись про вартість таких послуг, зверніться до нас та уточніть деталі. Усі експертизи потребують особливого підходу, вони відрізняються за тривалістю, складністю та затраченими ресурсами. Тому ціни формуються відповідно до різних показників. 

Також можна отримати інформацію щодо того, як замовити наші послуги і які ми даємо гарантії. Скористайтеся допомогою вже зараз, щоб визначити істину!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.