Допомога людям, потрапившим у сексуальне рабство

+38 (068) 444 81 33

Сексуальне рабство – один із найпоширеніших типів утримання в неволі у сучасному світі. Звільнити з полону людину важко, та і потрапляють у нього несвідомо та випадково. 

Сексуальне рабство – тип утримання людини з метою сексуальної експлуатації. Найчастіше у нього потрапляють молоді жінки та підлітки, їх утримують з метою проституції та виготовлення порнопродукції. Не рідко у такому полоні у жертви відбирають основні документи, паспорт та можуть примусити до укладання угод, які не є законними. 

Потрапляють у неволю внаслідок викрадення чи ви наймання на роботу (часто – за кордоном) з прихованими обов’язками. Головна проблема на шляху звільнення з полону – це невідоме місцеперебування жертви, вона може знаходитись у будь-якій іноземній країні. 

Так, під вартою, без документів, без грошей та знання мови, самостійно врятуватись з полону дуже непросто.Допомогти знайти близьку людину, яка зникла та потрапила в рабство, може приватний детектив, який має чималий досвід у таких справах.

 

Описание изображения
Описание изображения

Яким чином детектив допоможе врятуватись у ситуації утримання в неволі  

Детектив збере інформацію, яка буде ключовою у звільненні з утримання в неволі:

  • з’ясує місцезнаходження людини; 
  • збере повну інформацію про осіб, які організували викрадення та рабство; 
  • з’ясує, яким чином звільнити людину; 
  • підключить до вирішення справи правоохоронців та адвоката, які допоможуть покарати винних та захистити жертву. 

Не намагайтеся рятувати людину самостійно, адже навіть якщо Ви її знайдете, то можете потрапити у ще більшу небезпеку – довіртесь фахівцями своєї справи!

Вартість допомоги жертвам рабства

Вартість кожного слідства потребує врахування особливостей справи та об’єму роботи, тому розраховується індивідуально. Береться до уваги місцеперебування жертви рабства, нагляд за нею та юридичні аспекти (підписані контракти, наявність паспорту та ін.). 

Для отримання більш детальної інформації та консультації, зверніться до нас за допомогою форми на сайті або зателефонуйте за контактним номером у зручний час. Ми допоможемо врятувати жертву рабства!

+38 (068) 444 81 33

(цілодобово)

АНОНІМНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО Е-MAIL

Ми працюємо єдиною командою для позитивного вирішення ваших проблем. Звертайтесь цілодобово без огляду на час доби, вихідні чи святкові дні. 

Тут ви можете коротко описати проблематику та отримати консультацію. Наші спеціалісти по вашому запиту оперативно зконтактуються з вами, при потребі виїдуть до вас або запросять до себе в офіс. 

Завжди щиро раді бути вам корисними в різноманітних ситуаціях. 

 Наша співпраця базується на взаємній довірі і 100 % конфіденційності звернень.